Techninė priežiūra

Orona Paradis liftas

„Paradis liftai“ ne tik stengiasi, kad Lietuvoje būtų kuo daugiau patikimų, ekonomiškų ir estetiškų liftų, bet rūpinasi ir sklandžiu jų veikimu.

Savo klientams teikiame specialiai parengtas priežiūros paslaugas tiek naujiems, tiek senos statybos liftams. Mūsų teikiamos liftų priežiūros paslaugos padeda maksimaliai padidinti įrenginių saugumą, prailgina veikimo laiką ir gerokai sumažina eksploatavimo išlaidas. Visada stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai gautų tik pačias geriausias aptarnavimo paslaugas. Nuolat bendradarbiaujame su daugiabučių namų bendrijomis ir ieškome bendrų sprendimų, leidžiančių užtikrinti sklandų prižiūrimų liftų veikimą.

Šiuo metu įmonė prižiūri daugiau nei 1500 įrenginių.  Dalis jų – seni liftai ar kitų gamintojų pagaminti įrenginiai. Visiems jiems užtikrinamas profesionalus aptarnavimas, o visą parą veikianti dispečerinė operatyviai perduoda informaciją apie strigimus ir veiklos trikdžius, jei tokių atsiranda.

„Paradis liftai“ ypatingą dėmesį skiria aukštai aptarnavimo kokybei: mums svarbus klientų pasitikėjimas, jų nuomonė bei atsiliepimai,  todėl nuolat investuojame į dirbančio personalo kvalifikacijos tobulinimą bei darbo įrangą ir priemonių kokybę. Mūsų darbe nuolat diegiamos šiuolaikiškos technologijos, užtikrinančios paslaugos teikimo patikimumą.

Siekdami ilgalaikės sėkmės ir lojalių partnerių, nuolat didiname savo veiklos produktyvumą: viskas tam, kad galėtume pasiekti tik aukščiausius rezultatus.

Mes Jums siūlome:

NEMOKAMAI Jūsų liftus įtrauksime į bendrą naudojamą dispečerinės sistemą. Mūsų pažangi dispečerizavimo technologija leidžia matyti lifto darbą bei užtikrina apsaugą nuo vagysčių.

 

orona aerocity

Susisiekite jau šiandien ir mes Jums pateiksime itin konkurencingą kėlimo įrenginių priežiūros pasiūlymą, bei konkurencingas kainas už geriausią aptarnavimą! 

Turite liftą ir Jums aktualus jo techninis aptarnavimas? Susisiekite:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
JŪSŲ VARDAS, PAVARDĖ / ĮMONĖ