Nuolat skubatiems. Orona – atvyksta laiku.

Žmonių mobilumas ir judėjimo srautai pastatuose nuolat kinta, todėl svarbu nuolat ieškoti adaptyvių ir patogių sprendimų bei sistemų, galinčių optimizuoti, pavyzdžiui, kelių liftų darbą.

Easy Flow

Oronos „Easy Flow“: protingas sprendimas intensyvaus eismo įrenginiams su keliais liftais, optimizuojantis pastatų eismą ir mažinantis energijos sąnaudas.

Sukurtas rūpintis jumis

Besirūpindami liftu, mes rūpinamės ir jumis.

Mums rūpi jūsų ir jūsų artimųjų sveikata. Siekdami užtikrinti jos apsaugą, „Orona“ kūrėjai rado daug sprendimų, prisidedančių prie jūsų savijautos gerinimo:

Oro valymo įrenginys

Didelis oro srautų mainų lygis lifte sumažina poveikio riziką. Kuo didesnis lifto vėdinimo greitis, tuo mažesnė keleivio įtaka orui ir jo kokybei. Orona oro valymo sistemoje įdiegta nanoe nanoe™ X technologija.*1

nanoe™ X technologija

Nanoe™ X technologija*1 slopina virusų aktyvumą*2, palaiko švarų lifto kabinos orą ir užtikrina gerą savijautą. Jis pasižymi itin efektyvia valymo funkcija.

nanoe™ X technologija pagrįsta hidroksilo radikalo naudojimu. Daugelis jų yra sugrupuoti į vandens lašelius ir transformuoja virusų baltymus, kurie slopina virusų aktyvumą.

Išmanios kabinos sienos

Novatoriškos keltuvo paviršiaus medžiagos palaiko liftą švarų. Antibakterinė sieneles apsauganti danga neleidžia prie jų prisitvirtinti bakterijoms.

Antimikrobiniai ranktūriai

Turėklai, ranktūriai – elementas, padedantis patekti į liftą ar iš jo, todėl savo turėklus padengiame antimikrobine medžiaga, kuri apsaugo nuo bakterijų ir virusų.